O Nas

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1989r w mieście Grudziądz w województwie kujawsko-pomorskim.

W początkowym okresie działalności oprócz usług ślusasko-tokarskich wykonywaliśmy krzyże ze stali nierdzewnej kwasoodpornej dla zakładów kamieniarskich i osób prywatnych. Ze względu na istniejące zapotrzebowanie na inne ozdoby nagrobkowe wprowadziłem do produkcji takie wyroby jak: główki, róże, rozety, lampiony, wazony, aniołki i wiele innych ozdób wykonywanych z aluminium, mosiądzu i stali nierdzewnej. Po kilku latach działalności powiększyłem park maszynowy, poszerzyłem zakres działalności o wyrób balustrad ze stali nierdzewnej kwasoodpornej w wersji (polerowana lub szlifowana) według wzoru własnego lub klienta.
W zakresie usług świadczonych przez firmę znajdują się : spawanie aluminium , stali kwasoodpornej , mosiądzu i brązu metodą TIG ( w osłonie argonu ), usługi tokarskie i ślusarskie .


O Nas - Zamówienia.

Formy zamówienia usługi lub towaru.

Usługi świadczymy dla osób prywatnych i firm. Towar dostarczamy własnym transportem lub wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską. Prowadzimy sprzedaż jednostkową i hurtową. Przy zakupach hurtowych istnieje możliwość negocjacji ceny.


Zamówień można dokonywać poprzez wysłanie zamówienia pocztą elektroniczną na jeden z kilku podanych po prawej stronie ekranu adresów e-mail lub telefonicznie pod nr tel. 509 229 368


O Nas - Sposoby płatności.

Akceptujemy trzy formy płatności.

Płatności za usługi lub zakupiony towar można regulować gotówką przy odbiorze towaru w firmie, zapłacić kurierowi po dostarczeniu towaru do klienta lub wpłacić równowartość towaru plus koszt dostarczenia (przesyłki) na jedno z Naszych kont bankowych.


Numery kont do wyboru:

 • 08 1320 1537 1539 4404 2000 0001
 • 91 9484 1033 0315 9293 3003 0001
 • Nowinki firmowe

  2013 rok
  Nowe krzyże nierdzewne.

  Wdrażamy do produkcji kilka nowych modeli krzyży ze stali nierdzewnej w różnych wymiarach dostępnych na zamówienie.

  2013 rok
  Ramka do zdjęcia.

  Wolnostojąca ramka ze stali nierdzewnej do zdjęcia. Zostanie wykonana po podaniu wielkości zdjęcia które ma być wklejone.

  2013 rok
  Róża oplatająca krzyż.

  Róża ze stali nierdzewnej do wykonania po podaniu wymiarów krzyża na którym ma być umocowana.